22 septembra, 2023
11 11 11 AM
Hrať volejbal
Ľadový hokej: sú povolené zápasy?
Rýchle pokyny pre tenis
Box, muay thai a tiež MMA: rozdiely medzi týmito populárnymi bojmi vo fitness centrách
Ukončite videohry Fifa ako aj hry
Volejbalové cvičenia pre nováčikov
Prehľad pre Slovensko: herné, zábavné a zároveň športové aktivity
Taktika zistiť predpokladať vo dvore
Čo je potrebné, aby sa stal špecialistom MMA boxer?
Spoľahnite sa na svoju možnosť
Latest Post
Hrať volejbal Ľadový hokej: sú povolené zápasy? Rýchle pokyny pre tenis Box, muay thai a tiež MMA: rozdiely medzi týmito populárnymi bojmi vo fitness centrách Ukončite videohry Fifa ako aj hry Volejbalové cvičenia pre nováčikov Prehľad pre Slovensko: herné, zábavné a zároveň športové aktivity Taktika zistiť predpokladať vo dvore Čo je potrebné, aby sa stal špecialistom MMA boxer? Spoľahnite sa na svoju možnosť
Box, muay thai a tiež MMA rozdiely medzi týmito populárnymi bojmi vo fitness centrách

Box, muay thai a tiež MMA: rozdiely medzi týmito populárnymi bojmi vo fitness centrách

Box, muay thai a tiež MMA rozdiely medzi týmito populárnymi bojmi vo fitness centráchBox využíva len ruky v boji. Po dlhú dobu to bola jediná uznávaná technika medzi tromi. Vyplýva to z konkurentov, ktorí vytvorili pozadie, ako napríklad Muhammad Ali, ktorý bol americkou publikáciou zvolený za „športovca storočia“. Okrem toho úspech filmu „Rocky“ (1976) pomohol lepšie propagovať tento druh športovej činnosti. A tiež tu v Brazílii sme nemohli zabudnúť na Popó, ktorý sa stal symbolom všetkých kategórií a nielen tých, ktoré dokončil. Ale napriek tomu, čo identifikuje box? Podobne známy ako box, priťahuje pozornosť, pretože len ruky môžu byť použité v priebehu boja.

Jeho metóda siaha až do Starého Grécka, pretože bol súčasťou olympijských hier klasických čias, hoci stále nemal nariadenia a tiež meno, ktoré dnes poznáme. A tiež, ak sa pri útoku používajú iba ruky, neznamená to, že tí, ktorí ho vykonávajú, majú iba silné zbrane.

Rýchlym pohybom sa dodatočne vypracuje svalová hmotnosť horných končatín, zadkov a lýtkových kostí, čím sa telo začne cvičiť ako celok.Mimochodom, tam sú niektoré správy spojené s boxu, ktoré vyžadujú byť odhalený. Prvým z nich je, že šport je mimoriadne Divoký, čo spôsobuje, že muži dominujú po dlhú dobu.

Muay thai alebo thajský box využíva viac častí tela, ale bitky neustále stoja

Muay thai alebo thajský box využíva viac častí tela, ale bitky neustále stojaPo dlhú dobu bol muay thai známy rovnako ako „thajský box“. Názov je tiež správny, napriek tomu, že muay znamená „zjednotiť“, môže byť preložený do „boxu“ alebo „boja“, a ako bol vyvinutý v Thajsku, termín je tiež vhodný. Avšak v tomto prípade to nie je len zaťaté päste, ktoré sú využívané, pretože lakťových kĺbov, kopy a tiež kolená sú určite povolené. Napriek tomu si zaslúži poznamenať, že profesionálny športovec v žiadnom momente nechodí na podlahu. Ako sa vyskytuje u rôznych iných športoch, najmä bojuje, jeho prax pomáha de-stres a stále zaisťuje vyššiu rýchlosť výbuchu, a tiež zvýšenie kondície tých, ktorí ju vykonávajú.

Nehovoriac o tom, že navyše prispieva k psychologickému rozvoju. Ale samozrejme má aj svoje mýty. Jedným z najúčinnejších uznávaných je, že tí, ktorí vykonávajú Muay thai, majú za cieľ zapojiť sa do súťaží.

Tento zmätok je potenciálne v dôsledku skutočnosti, že Anderson Silva je praktizujúcim tejto bitky, ale skutočne dosiahol celosvetový úspech účasťou na súťažiach zmiešaných bojových umení. Realita je taká, že rovnako ako pri akomkoľvek bojovom umení je absolútne nepovinné zúčastniť sa na nich alebo inak.

MMA je zmesou mnohých bojových umení

MMA je zmesou mnohých bojových umeníNakoniec máme MMA, ktorá sa stala veľmi preferovanou vďaka pomerne súčasnému úspechu UFC, konečného šampióna boja, ktorý je spoločnosťou zodpovednou za konkurentov tohto boja na celom svete. Mimochodom, mnoho ľudí predpokladá, že MMA, ako aj muay thai, sú rovnaké, ale toto je typická chyba. Samotný názov prináša jeho hlavné najmä vzhľadom na to, že MMA znamená, v angličtine, zmiešané bojový štýl. Rýchlo je spoločným ďalšími bojmi. To naznačuje, že má charakteristiku nielen Muay thai, ale aj jiu-jitsu, bojové umenia, judo, tápanie (alebo špecializovaný zápas), box a dokonca aj Capoeira, pôvodne z Brazílie. Existuje len jeden problém:

Mnohí si myslia, že MMA je o údolí-všetko, čo skutočne získalo odvolanie. Tak trochu. Aj keď je to časť jeho začiatku, bitka má jasné politiky, rovnako ako nemá zmysel, aby jeden jednoducho porazil druhého bez toho, aby sa obťažoval minimálnym zdravím súpera.

Veľkou otázkou je, že si zaslúži využitie akéhokoľvek zaobchádzania so štýlom, ale nerobí nič, aby vyhral. V skutočnosti sa táto športová aktivita navyše objavila vďaka úsiliu rodiny Gracie, ktorá sa chápe ako predchodca brazílskeho jiu-jitsu. Áno, náš národ má súčasť zásluh na vytvorení bitky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *