02 júna, 2023
11 11 11 AM
Hrať volejbal
Ľadový hokej: sú povolené zápasy?
Rýchle pokyny pre tenis
Box, muay thai a tiež MMA: rozdiely medzi týmito populárnymi bojmi vo fitness centrách
Ukončite videohry Fifa ako aj hry
Volejbalové cvičenia pre nováčikov
Prehľad pre Slovensko: herné, zábavné a zároveň športové aktivity
Taktika zistiť predpokladať vo dvore
Čo je potrebné, aby sa stal špecialistom MMA boxer?
Spoľahnite sa na svoju možnosť
Latest Post
Hrať volejbal Ľadový hokej: sú povolené zápasy? Rýchle pokyny pre tenis Box, muay thai a tiež MMA: rozdiely medzi týmito populárnymi bojmi vo fitness centrách Ukončite videohry Fifa ako aj hry Volejbalové cvičenia pre nováčikov Prehľad pre Slovensko: herné, zábavné a zároveň športové aktivity Taktika zistiť predpokladať vo dvore Čo je potrebné, aby sa stal špecialistom MMA boxer? Spoľahnite sa na svoju možnosť
Čo je ľadový hokej

Čo je ľadový hokej?

Čo je ľadový hokejCieľom hry je dať dohromady viac gólov ako váš challenger odoslaním puk (veľkosť: 7,62 cm, prevýšenie: 2,54 cm, hmotnosť: 156 až 170 g) do challenger ciele, s využitím hokejky. Ľadový hokej sa hrá v 3 obdobiach 20 minút. Počas prerušenia videohry sa časovač ukončí. K dispozícii sú 3 pozície: demonštrátor, obranca a tiež brankár. Existujú rôzne typy útočníkov: centrum a tiež krídla. Zariadenie potom stanovuje úlohu hráča a strelca. Krídla sami, buď sa snažíme priniesť rýchlosť do strán, alebo priniesť fyzický dopad. Chrániče môžu hrať priestupok úlohu, keď sú v problematickej zóne.

Klzisko. Baví plocha znamená obdĺžnik 26m veľké 56m dlhé prinajmenšom a tiež 30m obrovské 60m dlhé na veľa so zaoblenými hranami. Je ohraničená balustrádou s prevýšením medzi 1,07 m a 1,22 m. nad balustrádou sú sklenené kryty vysoké 80-180 cm pozdĺž veľkosti klziska a 2,00-2,40 m vysoké za cieľmi.

Klzisko je rozdelené priamo na 3 oblasti ohraničené 5 líniami. Preto pre každú skupinu určite budeme nazývať oblasti: ochranná oblasť: medzi bariérou za cieľom bráneným skupinou a tiež prvou modrou čiarou. Ochranná oblasť navyše obsahuje tenšiu červenú čiaru, nazývanú obmedzená vôľa, na ktorej je umiestnený cieľ, ktorý sa má chrániť.

Tímy / vybavenie

Tímy vybavenieTímy sa skladajú až z 20 hráčov a 2 brankárov. Na ľade, tam sú 5 area hráči, rovnako ako brankár, ktorý môže súčasne používať ľad. Skupina zvyčajne obsahuje bloky 4 (nazývané aj linky) zložené z hráčov 5 (3 dopredu a obrancovia 2), ktorí sa striedajú na ľade počas videohry (zmena za behu alebo ukončenie hry).

Vzhľadom na rýchlosť hry a rýchlosť puku hráči nosia ochranu upravenú tak, aby sa predišlo zraneniam (legíny, zosilnené Nohavičky, kĺbové podložky, ramenné vypchávky, pokrývky hlavy so štítom alebo grilom, rukavice). Brankári používajú špecifické nástroje. Vybavenie brankára pozostáva z topánok (polstrovaných legín), ktoré pokrývajú ešte viac otrasov v miestnosti a vankúšoch, a dvoch poťahov na ručné nosenie, ktoré sa líšia:

Rukavice, ktoré umožňujú porozumieť zamiešaniu, ako aj štít, ktorý umožňuje odpudzovať zamiešanie. Zadok brankára sa líši od zadku hráčov v poli, pretože je širší.

Záväzok

ZáväzokVenovanie by sa malo uskutočniť na začiatku každého obdobia a po každom zastavení hry. Venovanie sa uskutočňuje medzi 9 interakčnými faktormi klziska. 9 bodov zapojenia je rozdelených podobne: jeden v zariadení klziska, ohraničený kruhom. Dva v každej ochrannej zóne (4 v celkovej výške), rovnako ohraničené kruhom a rôznymi značkami určenými pre správne umiestnenie hráčov. Potom 4 v neutrálnej oblasti v blízkosti každej modrej čiary sa všeobecne používa na opätovné zapojenie v súlade s ofsajdom. Počas angažovanosti sú oba tímy umiestnené oproti sebe a zariadenie každej skupiny je umiestnené v mieste zapojenia. Rozhodca kvapky puk, rovnako ako každý človek potom sa pokúsi získať ho s jeho zadok.

Je zakázané robiť činnosť zadku pred uvoľnením puku. Počas zákaziek môže byť v kruhu iba stred každej skupiny. SANKCIA. Trest v ľadovom hokeji je poplatok poskytnutý rozhodcom hráčovi alebo skupinovému úradníkovi. Existuje niekoľko druhov trestov: Menší trest: 2 mins; hráč ide do nabíjacieho boxu.

Významná pokuta: 5 minút ; hráč pravdepodobne pravdepodobne pokutu box a tiež môže mať za následok vyhadzovanie. Vodičské pokuty: 10 minút; hráč najviac pravdepodobne jemné box však nie je numerická neschopnosť pre jeho tím, skupina zostáva na 5. Zápas neposlušné správanie trest: 20 mins; s vyhostenie však žiadny menejcennosti pre skupinu. Trest zápasu: 25 minút ; s vylúčením a tiež minimálnym pozastavením jedného zápasu. Skupina bude prečíslovaná na 5 minút.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *