21 septembra, 2023
11 11 11 AM
Hrať volejbal
Ľadový hokej: sú povolené zápasy?
Rýchle pokyny pre tenis
Box, muay thai a tiež MMA: rozdiely medzi týmito populárnymi bojmi vo fitness centrách
Ukončite videohry Fifa ako aj hry
Volejbalové cvičenia pre nováčikov
Prehľad pre Slovensko: herné, zábavné a zároveň športové aktivity
Taktika zistiť predpokladať vo dvore
Čo je potrebné, aby sa stal špecialistom MMA boxer?
Spoľahnite sa na svoju možnosť
Latest Post
Hrať volejbal Ľadový hokej: sú povolené zápasy? Rýchle pokyny pre tenis Box, muay thai a tiež MMA: rozdiely medzi týmito populárnymi bojmi vo fitness centrách Ukončite videohry Fifa ako aj hry Volejbalové cvičenia pre nováčikov Prehľad pre Slovensko: herné, zábavné a zároveň športové aktivity Taktika zistiť predpokladať vo dvore Čo je potrebné, aby sa stal špecialistom MMA boxer? Spoľahnite sa na svoju možnosť
História ľadového hokeja

História ľadového hokeja

História ľadového hokejaKtorý to navrhol? Aký je jeho príbeh? Hokej prišiel z Kanady a tiež sa vyvinul v Spojených štátoch a Kanade. Na globe stupňa, hokej sa hrá v mnohých krajinách, rovnako ako Medzi najznámejšie majstrovstvá sveta je National Hockey League. Zahŕňa 30 top-tier severoamerickej franšízy a bol v prítomnosti vzhľadom k tomu, že 1917. Použitie slov „hokej“ opísať také videohry bola preukázaná od roku 1785, rovnako ako mnoho miest v Kanade môže tvrdiť, že je rodák domov ľadového hokeja: Halifax, Windsor alebo Kingston, avšak štruktúra modernej-dňový videohry ľadového hokeja sa stalo v Montreale, Quebec.

Dňa 3. marca 1875 ľadový hokej videohra s pokynmi hral prvýkrát v interiéri, pod vedením Jamesa Creightona. Avšak, videohra prišiel byť postupne prominentné a ľadový hokej turnaj pre zimnú sezónu Montreal Circus obradu 1883. Cirkus je málo navštevovaný Frankofónmi, ale Američania sú k dispozícii v číslach. Vďaka papierovému pokrytiu podujatia, prvýkrát hokejové lúče na medzinárodnej scéne.

Hoci cirkus bol nakoniec buržoáznej príležitosti, to bolo hlavne úžasné vitrína pre hokej, rovnako ako trend rozšíril do východnej USA a tiež Kanady. Potom v roku 1888, Kanada privítala nový generálny šéf v osobe Frederick Stanley, športovec, ktorý by si hokej, rovnako ako podieľať sa značne v jeho raste. Za predpokladu, že jeho meno do Stanley Mug, medzi najdôležitejšie trofeje dnes. Tridsať rokov po prvej videohre Creightona a jeho dobrých priateľov sa videohra stala rýchlejšou, oveľa zaujímavejšou a tiež najdôležitejšou oveľa hrubšou: v roku 1904 boli na početných stretnutiach 4 úmrtia. Fyzické násilie je už dôležitou súčasťou ľadového hokeja.

Ako to funguje? Základné usmernenia

Ako to funguje Základné usmerneniaJedná sa o skupinu športové aktivity používa klzisko. ciele zaslaním protiľahlé gumový disk umiestnený na jednom konci klzisko. Kurz šport, to je typicky popisovaný ako “ hrozný šport s jeho zlyhanie celosvetové predpisy ľadového hokeja sú uzákonené na ľade (IIHF).

To je tiež nariadenie, ktoré používa v champio väčšine krajín, mimo Severnej Ameriky.V skutočnosti v národných hokejových štátochmá regulačnú tému bojov, úplne zakázanú vo svetových zákonoch. Počas hokejovej videohry sa každý tím skladá z 20 hráčov v poli a dvoch brankárov označených kapitánom svojho tímu. Zároveň môže mať tím na ľade iba šesť hráčov.Okrem konkrétnych herných scenárov obsahuje brankára, dvoch a stredu a tiež dvoch krídel.

Inštruktori sú bez ľadu tak dlho, kým zmizne ako jeden brankár v rovnakom čase. Spolu s hráčmi má tím právo mať na okraji až osem manažérov. Skupina 3 oponentov rozvíja líniu štrajku, ako aj pár chráničov rozvíja líniu ochrany. Okrem toho existujú riadky špecifické pre scenáre matematickej neschopnosti alebo matematickej prevalencie.

Kde sa to hrá?

Existujú rôzne veľkosti štadiónov, ale Medzinárodná federácia ľadového hokeja špecifikuje regulačné rozmery: medzi 56 a 61 m dlhé a tiež medzi 26 a 30 m široké. Rad komponentov tvoria klzisko. Na klzisku sú prítomné rôzne body zapojenia. Na ľade sú prítomné dve rôzne ďalšie kategórie riadiacich pozemných tratí. Prvý, rozhodcov región, obsahuje polkruh, kde žiadny hráč je povolené vstúpiť do tohto miesta, keď rozhodca je v interakcii s jedným rozhodcom druhá oblasť je, že brankárov.

Kde sa to hrá

Táto oblasť je natretá modrou farbou, rovnako ako žiadny demonštrátor nesmie byť tam, keď je cieľ nazbieraný. Zariadenia: všetci hokejisti a brankári by mali nosiť rôzne nástroje: korčuľu, lakrosovú palicu, plný oblek a cenné papiere pozostávajúce z bezpečnostnej prilby s bradkou. Prilba sa musí zhodovať pre všetkých hráčov v skupine s výnimkou brankára, ktorý si zaslúži nosiť pokrývku hlavy ešte jednej farby. Všetci hráči tiež používajú rukavice.

Brankári sú oveľa viac vystavení ako hráči v poli, takže ich bezpečnostné zariadenia musia byť oveľa kompletnejšie. Strážcovia si tak nasadili plnšiu náprsenku, ktorá lepšie zakrýva ramená a tiež celú prednú časť od bránice po krk, tiež hrubšie lýtkové nohavice a masku spolu s prilbou. Rozhodcovia tiež nosia pokrývky hlavy, ako aj korčule samozrejme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *