06 februára, 2023
11 11 11 AM
Hrať volejbal
Ľadový hokej: sú povolené zápasy?
Rýchle pokyny pre tenis
Box, muay thai a tiež MMA: rozdiely medzi týmito populárnymi bojmi vo fitness centrách
Ukončite videohry Fifa ako aj hry
Volejbalové cvičenia pre nováčikov
Prehľad pre Slovensko: herné, zábavné a zároveň športové aktivity
Taktika zistiť predpokladať vo dvore
Čo je potrebné, aby sa stal špecialistom MMA boxer?
Spoľahnite sa na svoju možnosť
Latest Post
Hrať volejbal Ľadový hokej: sú povolené zápasy? Rýchle pokyny pre tenis Box, muay thai a tiež MMA: rozdiely medzi týmito populárnymi bojmi vo fitness centrách Ukončite videohry Fifa ako aj hry Volejbalové cvičenia pre nováčikov Prehľad pre Slovensko: herné, zábavné a zároveň športové aktivity Taktika zistiť predpokladať vo dvore Čo je potrebné, aby sa stal špecialistom MMA boxer? Spoľahnite sa na svoju možnosť
Hra Politika

Hra Politika

Hra PolitikaFutbal, podľa vás, je veľmi jednoduchý. Katalóg politík nemeckej futbalovej organizácie je však dlhý 120 strán. Čo rozhodcovia musia mať na pamäti! Predstavujeme životne dôležité, ako aj náladové ustanovenia. Jersey. Hráč musí nosiť futbalové topánky, chrániče holení a tiež ponožky. Skupinové odevy musia obsahovať krátke nohavice a dres S dlhými alebo krátkymi rukávmi. Jednoduché alebo kožené tričká sú tabu. Bundy by mali byť v nohaviciach na začiatku videohry. Módne šperky sú zakázané-Spodná bielizeň s reklamnými a marketingovými sloganmi. skupina.

Skupiny obsahujú minimálne sedem, ako aj maximálne jedenásť hráčov. Za zmienku, ktoré: ak jedenásť zmenší na menej ako sedem hráčov vo videohre, napríklad preto, že tam sú červené karty, kapitán Hull group môže nechať videohru koniec-ale len v prípade, že výsledok podporuje challenger. Hráč z každého tímu by mal byť jasne identifikovateľný ako brankár.

Kick-off a tiež polčas, obdobie

Pre kick – off, kolo musí ležať ticho na kick-off faktor. Pred výkopom rozhodca hodí mincu, ktorá rozhodne, ktorá skupina určite zaznamená, ktorý cieľ.Kick-off a tiež polčas, obdobie

Kapitán, ktorý vyhrá žrebovanie má na výber. Druhá skupina má zločin. V druhej päťdesiat percent, obe modifikácie. Kop je potrebné hrať ďalej-a tiež môže ísť priamo do cieľa. Po 45 minútach sú tímy vybavené prestávkou-zvyčajne 15 minút. Hra trvá najmenej 90 minút! Väčšina okamihu, však, rozhodca umožňuje niekoľko minút prehrať, pretože náhrady, liečba poškodených hráčov alebo úmyselné moseying skutočne potrebný čas. V niektorých prípadoch je vhodný slúžiť: 28 minút nechať 2007 rozhodca z oblasti organizácie videohry re-play! Rozšírenie.

V súťažiach, ako je majster Európy, sú od 16.kola potrebné jasné šampióny. Ak to nie je prípad na konci videohry, existuje rozšírenie: dvakrát 15 minút. Ak stále existuje kravata, týka sa prestrelky.

Rozstrele

Rozhodca zistí cieľ, ktorý má byť strelený. 5 hráčov z každej skupiny sa striedajú v charge shoot-out-všetky potreby zostali vo videohre na konci pridaného času. Ak je to stále remíza po 5 záberoch, ostatní hráči z oboch tímov by mali súťažiť jeden po druhom. Skupina, ktorá skóruje ešte jeden cieľ s rovnakou rozmanitosťou záberov, vyhráva-čo môže chvíľu trvať. 44-krát v roku 1988 Kicker potreboval bojovať v argentínskej organizačnej hre na pokutovom mieste, až kým nebol stanovený posledný výsledok a tiež víťaz-20: 19 pre Argentinos Juniors. Osobitné usmernenie pre Faerské Ostrovy: pod loptou môžu byť držané spoluhráčmi na jemnom mieste-kvôli pevnému vetru … voľný kop. Ak kolega … Kick ďalšie; Kick challenger nohu; stlačte ho, skok alebo stlačte ho; držte challenger; pľuvať na neho, udrel ho alebo tlačiť ho … Potom je k dispozícii bezplatný kop alebo dokonca pokuta, ak sa takéto bitky uskutočnia v mieste poplatku pred bránou.Rozstrele

Vyzývatelia musia počas voľného kopu udržiavať vzdialenosť od gule najmenej 9,15 metra. Toto zubaté číslo siaha až do prvých anglických futbalových smerníc. 9, 15 metra-to zodpovedá 10 dvorom, britskému kroku dĺžky. Nepriamy bezplatný kop. Pri nepriamom úplne voľnom kopu (lopta by nemala ísť priamo do bránky, len cez kolegu) rozhodca určí, kedy… brankár drží kolo vo svojom vlastnom trestnom mieste dlhšie ako šesť sekúnd;. dotkne sa lopty rukami, čo mu spoluhráč sedí nohou; … hráč bráni jeho challenger metóda … alebo bráni brankárovi súpera pri položení gule. Preč. Je to jedna z najnáročnejších futbalových nariadení: ofsajd je pískal, keď štrajkujúci Hráč 1 pri priechode svojho spoluhráča 2… je v challenger päťdesiat percent a je podrobnejšie k cieľu linky ako gule; navyše challenger bránkovú čiaru s nohou bližšie ako predposledný brániaci hráč 2 rovnako. aktívne zasahuje do videohry. Tvrdenie: byť ofsajd nie je zakázané, ak hráč zostáva pasívny. Okrem toho: v situácii otázky pre útočníka.  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *