22 septembra, 2023
11 11 11 AM
Hrať volejbal
Ľadový hokej: sú povolené zápasy?
Rýchle pokyny pre tenis
Box, muay thai a tiež MMA: rozdiely medzi týmito populárnymi bojmi vo fitness centrách
Ukončite videohry Fifa ako aj hry
Volejbalové cvičenia pre nováčikov
Prehľad pre Slovensko: herné, zábavné a zároveň športové aktivity
Taktika zistiť predpokladať vo dvore
Čo je potrebné, aby sa stal špecialistom MMA boxer?
Spoľahnite sa na svoju možnosť
Latest Post
Hrať volejbal Ľadový hokej: sú povolené zápasy? Rýchle pokyny pre tenis Box, muay thai a tiež MMA: rozdiely medzi týmito populárnymi bojmi vo fitness centrách Ukončite videohry Fifa ako aj hry Volejbalové cvičenia pre nováčikov Prehľad pre Slovensko: herné, zábavné a zároveň športové aktivity Taktika zistiť predpokladať vo dvore Čo je potrebné, aby sa stal špecialistom MMA boxer? Spoľahnite sa na svoju možnosť
Koncept Volejbalovej Loptovej Hry

Koncept Volejbalovej Loptovej Hry

Koncept Volejbalovej Loptovej HrySkupiny čelia navzájom na ploche rozdelenej sieťou. Tím má až 3 gule dotyky ponúkol, aby loptu na challenger na zemi. Lopta sa nazýva do hry prostredníctvom ponuky. Rámec videohier skupina hráčov 6 vyhrá videohru, ak môže vyhrať zbierky 3 každá sada má body 25 (iné ako 5.Sada). V 24: 24 pripojenie, set pokračuje až do tímu má 2-bodový náskok na 2: 2 Pripojenie, rozhodujúci 5. set sa hrá na 15 faktorov (ak tím má 8 faktorov, strany sú zmenené). Aj tu je potrebné ísť najmenej. 2 body rozdiel challenger potrebné sa počíta podľa Rally faktor počítanie techniky. Spoločný scoreboard v volejbal presne ako skupina získať faktor? lopta sa dotkne zeme súperovho poľa súpera venuje chybu, tj nevyhovujúcu aktivitu v prípade viacerých chýb, iba počiatočná prejde potrestaná 2 chyby súčasne medzi oboma skupinami, bude vybraná Dvojitá chyba (opakovanie) v oblasti hry.

Nastavenie chyba: práve teraz z ponuky, každý hráč musí založiť na jeho umiestnenie každý späť hráč musí stáť ešte ďaleko od siete, než zodpovedajúce predné hráč bočné nastavenie hráčov na každý iný musí byť zachovaná, definitívne pre nastavenie hráčov je oblasť nôh pre každý pravý / ľavý hráč, komponent nohy musí byť bližšie k pravej / ľavej postrannej čiary ako prostredný hráč.

Herné situácie-a tiež chyby

Herné situácie-a tiež chybyRozhodca so svojou píšťalkou uvoľní guľu na zábavu s píšťalkou hra je nad loptou „in“, ak sa dotkne poľa alebo hraničnej čiary s časťou jeho oblasti, lopta je“ out“, ak sa nedotýka poľa dotkne sa vecí alebo sa nehrajúca osoba dotkne antény, príspevok … dotkne mimo križovatky poľa / antény cez web muchy pod internet muchy guľa môže byť hraná (iné ako pri náraze) s akýmkoľvek typom časti tela lopta musí byť zasiahnutá, hádzať / držanie je zakázané 2 kontakty jeden po druhom (blok výnimiek a schválenie/ Ochrana) sú obmedzené žiadne spoluhráči alebo položky môžu pomôcť pri dotyku gule. Web kolo je povolené dotknúť siete.

Hráči majú zakázané dotýkať sa webu, ak sa aktívne zúčastňujú blokovania herných blokov je ochrana pred sieťou v blízkosti webu iba predné hráči môžu brániť po bloku, prekážajúci hráč sa môže dotknúť kola ešte jedného nákupného centra zásah do bloku je povolený, pokiaľ to nebráni súperovi po bloku, tím má stále 3 gule volania ľahko dostupné blokovanie súperovej ponuky je zakázané.

Zobraziť blok

Biť tím nemusí pokrývať pohľad na ponuku hráča a tiež trajektóriu ponuky. Tak rýchlo, ako sa robí ponuka potápania, už nie je ponúkaný estetický blok. Ponúknuť slúžiť sa vykonáva hráč na umiestnenie I (späť ideálne) v prípade, že tím, ktorý skutočne ponúkol robí bod, ten istý hráč udrie znova v prípade, že skupina, ktorá skutočne prijal faktor, to dopadá 1x viac: hráč na pozíciu II predné najlepšie otáča na miesto i na zadnej strane najlepšie.Zobraziť blok

Guľa musí byť zasiahnutá rukou alebo ramenom ramena po predchádzajúcom hodení lopta môže byť hodená iba 1x, nie je 2. Úsilie prienik do oblasti challenger je povolené, ak challenger nie je prekážkou. Nohy a ruky sa môžu dotýkať oblasti súpera, pokiaľ je časť chodidla stále na stredovej čiare.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *