22 septembra, 2023
11 11 11 AM
Hrať volejbal
Ľadový hokej: sú povolené zápasy?
Rýchle pokyny pre tenis
Box, muay thai a tiež MMA: rozdiely medzi týmito populárnymi bojmi vo fitness centrách
Ukončite videohry Fifa ako aj hry
Volejbalové cvičenia pre nováčikov
Prehľad pre Slovensko: herné, zábavné a zároveň športové aktivity
Taktika zistiť predpokladať vo dvore
Čo je potrebné, aby sa stal špecialistom MMA boxer?
Spoľahnite sa na svoju možnosť
Latest Post
Hrať volejbal Ľadový hokej: sú povolené zápasy? Rýchle pokyny pre tenis Box, muay thai a tiež MMA: rozdiely medzi týmito populárnymi bojmi vo fitness centrách Ukončite videohry Fifa ako aj hry Volejbalové cvičenia pre nováčikov Prehľad pre Slovensko: herné, zábavné a zároveň športové aktivity Taktika zistiť predpokladať vo dvore Čo je potrebné, aby sa stal špecialistom MMA boxer? Spoľahnite sa na svoju možnosť
Rýchle pokyny pre tenis

Rýchle pokyny pre tenis

Rýchle pokyny pre tenisCharakteristika hry Tenis je naozaj elegantná loptová hra, ktorú môžu hrať dvaja alebo 4 hráči. Tenisový hluk, lopta, tenisový kurt, ako aj internet sú potrebné pre hru.

Tenisoví hráči môžu mať akýkoľvek typ veku, nadmorskej výšky, hmotnosti alebo pohlavia. Napriek tomu, v profesionálnom stupni, muži a ženy hrajú nezávisle, s výnimkou udalostí, keď človek a dáma čelia navzájom v štvorhre na každej strane. Toto zdvojnásobenie sa nazýva „mix“.

Hra. Ak hráč hodnotí bod, skóre je 15: 0, Ak 2. hráč strelí faktor, loptová hra je 30: 0, ak tretí hráč hodnotí faktor, loptová hra je 40: 0, Ak 4. hráč hodnotí bod, hráč vyhrá hru. Ak je skóre 40: 40 (takzvaný zápas), najbližší faktor sa počíta ako výhoda pre hráča, ktorý ho vyhral. V prípade, že ten istý hráč dostane ďalší faktor, keď vyhrá hru, ak nemá získať to opäť je zápas. Zápas sa hrá na 2 alebo 3 výherných zbierkach, podľa voľby organizátorov súťaže. Hráč, ktorý prvý vyhrá 6 hier, vyhrá 1 set (napr. 6: 2).

Napriek tomu musia vyhrať minimálne dva zápasy väčšie ako súper (napr. 8: 6). Cieľom videohry je získať potrebné množstvo zbierok pred challenger.( Napríklad 6:2, 4:6, 8:6) samotná videohra začína podaním, ktoré sa vykonáva zo zadnej základnej línie. Hráč, ktorý otriasa rukami, hodí guľu a udrie ju raketou skôr, ako dopadne na zem. Toto kolo by sa malo dať v prípade, že slúži sprava do oponentovho limbu na zvrhnutie (štvorec za internetom na strane Challengera). V prípade nesprávneho podania má predkladateľ opravnú druhú deklaráciu.

Zmena vstupu sa stane pri získavaní pripravený jeden z hráčov. Po dobrej ponuke hráči urobia ťahy kip dole, až kým jeden nevynechá alebo správne nehrá guľu alebo nevenuje ďalší trestný čin (hráč zasiahne internet, dotkne sa gule svojím telom, hrá predpokladaný dvojitý dotyk atď.).). Ak nemáme v úmysle stratiť faktory, dopady sme hrali potrebu“ fit“ do poľa. To znamená, že lopta musí lietať cez internet, rovnako ako spadajú pod súperovho poľa. Ak v priebehu videohry hráč nenarazí na loptu, môže urobiť duplicitné úsilie, aby ho zasiahol.

Jednou z najčastejších chýb v hre

Jednou z najčastejších chýb v hreJedná sa o najčastejšie sa vyskytujúce chyby v hre, v ktorej challenger dostane bod. Hráč udrie na web. Hráč chýba na súperovom poli-predpokladané „autá“.

Hráč hrá s telom. Guľa narazí na zem dvakrát pred hráč hrá to. 2. ponuka neprišla na servírovacom námestí alebo preletela cez web. Dvojdotek – pri zasiahnutí sa lopta dotkne rakety dvakrát. Hráč sa dotýka stropu kolom (ak sa hrá v hale).

Hrať pôdu a tiež zariadenia

Tenisový kurt je 23,77 m dlhý a tiež 8,23 m široký.súd je v strede rozdelený sieťou zavesenou v nadmorskej výške 0,914 m (určenou v strede), na okraji dvora má sieť výšku 1,07 m. na súde je navyše rozdiel pre zvýšenie, ako aj pre singlov. V štvorhre sa strana rozšírenia súdu využíva na videohru. Tenisový hluk by mal byť rovný a mal by pozostávať z reťazcov striedavo prepletených alebo zviazaných a tiež pripevnených k rámu rakety.

Hrať pôdu a tiež zariadeniaCelková veľkosť rakety by nemala byť väčšia ako 73, 66 centimetrov. Štruktúra rakety nemusí mať celkovú veľkosť väčšiu ako 31,75 centimetrov. Plocha filé nepresiahne celkovú veľkosť 39,37 centimetrov a celkovú veľkosť 29,21 centimetrov. Lopta musí mať vonkajší povrch rovnaký takmer všade, obsahujúci textilný poťah a ktorý je žltej farby. Ak má kĺby, potom musí chýbať stehy. Príslušná guľa musí mať odraz väčší ako 1,35 m a tiež oveľa menší ako 1,47 m, Ak ľahko spadne na betónový podklad z výšky 2,54 m.  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *