21 septembra, 2023
11 11 11 AM
Hrať volejbal
Ľadový hokej: sú povolené zápasy?
Rýchle pokyny pre tenis
Box, muay thai a tiež MMA: rozdiely medzi týmito populárnymi bojmi vo fitness centrách
Ukončite videohry Fifa ako aj hry
Volejbalové cvičenia pre nováčikov
Prehľad pre Slovensko: herné, zábavné a zároveň športové aktivity
Taktika zistiť predpokladať vo dvore
Čo je potrebné, aby sa stal špecialistom MMA boxer?
Spoľahnite sa na svoju možnosť
Latest Post
Hrať volejbal Ľadový hokej: sú povolené zápasy? Rýchle pokyny pre tenis Box, muay thai a tiež MMA: rozdiely medzi týmito populárnymi bojmi vo fitness centrách Ukončite videohry Fifa ako aj hry Volejbalové cvičenia pre nováčikov Prehľad pre Slovensko: herné, zábavné a zároveň športové aktivity Taktika zistiť predpokladať vo dvore Čo je potrebné, aby sa stal špecialistom MMA boxer? Spoľahnite sa na svoju možnosť
Slovensko jednotlivec, ako aj nový líder

Slovensko jednotlivec, ako aj nový líder

Slovensko jednotlivec, ako aj nový líderBoj o miesto vo štvrťfinále pokračuje v tíme A, kde malý bod rozdeľuje Slovensko (9) a tiež Dánsko (8). Dva tímy, ktoré zažili úplne iný veľa peňazí v ich úplne prvý zápas. Vo štvrtok Slovensko prekonalo historickú prekážku 8-1, ktorú prekonalo Švajčiarsko, Švajčiari, ktorí zažili podobný osud ako predtým (0-7 proti Švédsku).

Bez toho, aby sa dostali k takémuto skóre, budú mať mladí Slováci schopnosť zotaviť sa ako Švajčiarsko? Vzhľadom k tomu, že proti nim, Dánsko má získať dôveru po presviedčanie triumf proti Bielorusku (5-2) v piatok. V nadväznosti na mlátenie proti Švajčiarsku mu Inštruktor Craig Ramsay vyrušil líniu … obnovil si však sebavedomie brankára Júliusa Hudáčka, ktorého si udržal počas 60 minút a 8 gólov oproti Švajčiarsku.

Na druhej strane Dánsko zachováva rovnakú zostavu vo všetkých faktoroch ako proti Bielorusku, pričom Sebastian Dahm je pred klietkou. Predtým brankár Klagenfurt mimochodom hral všetky obleky svojho tímu. Slováci budú v úvodnej polovici jasne kontrolovať svoju tému, rýchlejšie a zároveň oveľa viac pod napätím. Samuel Kňažko, ktorý ponúkol Miloš Kelemen, sa dotkne správy v 5.Minúte. Dánska prvá jasná šanca prišla o päť minút neskôr, keď Nick Olsen videl jeho pokus flirtovať s blogovým príspevkom.

Slováci ešte jedna jasná možnosť

Slováci ešte jedna jasná možnosťVzájomné pôsobenie, ktoré nasledovalo, videlo ešte jednu jasnú možnosť, tentoraz pre Slovákov: Marián Studenič sa postaral o zachytenie puku zo svojho obranného pásma a prepustil ho, avšak jeho strela nemala trest. A potom sa predný strelec švédskeho SHL Marek Hrivík vytratí z úplne otvoreného uhla.

Dánsko je úplne kontrolované a môže sa trochu nadýchnuť s matematickou nadradenosťou od dvanástej minúty, Hardt a tiež Meyer ohrozujúce. Dánsko úplne dominovalo, ale po dvadsiatich minútach hry prinútilo 0-0. Čo je s najväčšou pravdepodobnosťou to, čo dáva Dánsku výdrž, výraznejšie na začiatku 2.polovice, teraz bojuje o mieru so Slovákmi. Slováci, ktorí lokalizujú to ťažšie nájsť otvory. Rovnako ako Frederik Storm minie pár centimetrov, aby odklonil silný priechod od Nicholasa B. Jensena do cieľa. Jediná reálna možnosť Slovenska prišla s koncom 2. päťdesiatich percent:

Krištof bránil puk za dánskou krabicou a ponúkol sa aj na území Kelemen, Dahm mouth pred reštartom. A pár sekúnd pred prestávkou musí Dahm obsluhovať nebezpečného odrazu Lantoši. Stále 0-0, 23 šetrí za dve obdobia pôsobivý Sebastian Dahm.

Poznámky po zápase

Poznámky po zápaseS týmto úspechom sa Slovensko vrátilo na vrchol skupiny An a urobilo definitívny krok smerom k štvrťfinále. V súčasnosti má 12 faktorov, ktoré budú pravdepodobne stačiť na kvalifikáciu. Dánsko je stále piate, rovnako ako stále v závode o štvrťfinále s finálnym definitívnym zápasom v pondelok oproti Českej republike. Pomenovaní hráči obleku: Peter Cehlárik pre Slovensko, Jesper Jensen Aabo pre Dánsko. Craig Ramsay (Inštruktor Slovenska): „Dáni boli vynikajúci v obrane. Musia brániť miliónu záberov. Nielenže blokovali hody našich ochrancov na modrú čiaru, ale aj naše úsilie o to, aby sme sa postavili do priehybov.

Naozaj nám nenechali nič zadarmo. Dobrou správou je, že sme na konci objavili priestory. Július Hudáček odhalil, že je mocným expertom. Musím tiež pochváliť Matúša Sukeľa. Zaradili sme ho do zápasovej čaty, aby mal k dispozícii ďalší útočník len pre prípad, že Marek Hrivík nebol úplne na 100%.

Matúš nehral, ale bol úžasný. Podporoval jednotlivcov po celú dobu a neustále ich poklepal na chrbát. To je skupinová metóda. Peter Cehlárik (Slovenský demonštrátor): „vaše kone sme držali počas videohry a vyplatilo sa to . Vedeli sme, že Dáni Mali vynikajúcu ochranu, rovnako ako by čakať na naše chyby. Napriek tomu sme to neurobili. Som spokojný s výsledkom tejto hry. „

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *