02 augusta, 2021
11 11 11 AM
Ako zistiť hrať volejbal
História ľadového hokeja
Tenisové predpisy
Aký je proces, ktorý má skončiť zmiešaným bojovníkom bojových umení?
Presne Tak Ako Hrať Futbal
Koncept Volejbalovej Loptovej Hry
Slovensko jednotlivec, ako aj nový líder
Pozadie, ako aj predpisy tenisu
Zoznámte sa s prekvapujúcimi úmrtiami, ku ktorým došlo v MMA
Presne Tak Ako Hrať Futbal
Latest Post
Ako zistiť hrať volejbal História ľadového hokeja Tenisové predpisy Aký je proces, ktorý má skončiť zmiešaným bojovníkom bojových umení? Presne Tak Ako Hrať Futbal Koncept Volejbalovej Loptovej Hry Slovensko jednotlivec, ako aj nový líder Pozadie, ako aj predpisy tenisu Zoznámte sa s prekvapujúcimi úmrtiami, ku ktorým došlo v MMA Presne Tak Ako Hrať Futbal
Vyhrajte okrúhlu modifikáciu

Vyhrajte okrúhlu modifikáciu

Úprava lopty je postupnosť herných akcií medzi skupinami od minúty ponuky až po okamih, keď je lopta mimo hry. Získanie úspechu tímu, hodnotenie, ako aj zachovanie práva slúžiť, ak: guľa pristane na hracom poli prijímajúcej skupiny guľa zostúpi na vedľajšiu koľaj alebo na štandard prijímajúca skupina urobí chybu. Schvaľujúci tím vyhrá, hodnotenie a tiež dominuje právo ponúknuť, ak: biť skupina urobí chybu na slúžiť, biť skupina nevráti loptu.Vyhrajte okrúhlu modifikáciu

Lopta pristane v oblasti mimo zábavnej oblasti alebo bola venovaná ďalšia chyba. Kolo je v hre od slúžiť, kým rozhodca vyhlási to v off. Vyskytne sa chyba, keď kolo zasiahne alebo pristane mimo ihriska alebo keď ide na internet. Kolo mimo hru tak rýchlo, ako to príde dole na zem alebo chyba je vyrobená.

Lopta vo videohre

Lopta vo videohreKeď sa uskutoční prvý pozemný hovor v zábavnom poli alebo na hraničnej čiare. Keď sa prvá zem dostať do kontaktu s prebieha na základnej línii. Okrúhle kontakty na tím: vynikajúca séria je zvyčajne bagrovanie, drvenie, ničenie. Každá skupina musí vrátiť loptu do protiľahlej skupiny s optimom 3 gule dostať do kontaktu s. Žiadny hráč sa nesmie dotknúť kola dvakrát, okrem prípadov alebo po zablokovaní počiatočného kontaktu lopty skupiny. Bráni záležitosti ako jeden z troch loptu dostať do kontaktu s tímom. Po zablokovaní môže mať každý hráč prvý hovor so sférou. Hit s aid: hráči nemusia dostať pomoc od akéhokoľvek iného hráča, aby sa dostali do sféry. Ak však hráč skĺzne, môže byť zastavený alebo obmedzený kolegom. Simultánne touch: keď 2 vyzývatelia dotknúť koleso nad sieťou v rovnakom čase.

Prijímajúci tím môže 2 ďalšie štrajky. Ak lopta pristane vo von, skupina, ktorá sa dotkne gule naposledy spácha chybu. Hráči sa môžu dotknúť gule s akoukoľvek časťou tela. Guľa sa nesmie držať, zdvíhať, tlačiť, zachytávať, prinášať alebo hádzať.

bager

bagerVšeobecne, označuje úplne prvý z troch prijateľných kola dostať do kontaktu s. S týmto štrajkom je kolo akceptované súperovým tímom. Dáva hráčom šancu získať pod loptou a tiež ju pripraviť na štrajk. Zvyčajne sa odkazuje na druhý z troch prijateľných loptu dostať do kontaktu s. Pri tomto údere sa guľa pohybuje hore špičkami prstov, nie rukami. Ponúka posledný hráč čas presne nájsť kolo pre konečné útoku štrajku. Kolo by mohlo byť rozdrvené v celej oblasti hry skupiny lopta sa musí dotýkať oboma rukami súčasne. Kolo by sa nemalo otáčať viac ako 1,5 krát. Kolo by sa nemalo výrazne zastaviť, ak je lopta tlačená cez internet, je to chyba. Ak sa guľa dotkne jednou rukou, potom musí byť náraz jasne vykonaný nasledovne: so zadnou časťou ruky od zápästia k členkovým kĺbom alebo kruhom ruky.

Jednorazový polohovací úder na odklonenie lopty prstami, členkovými kĺbmi alebo otvorenou rukou je chyba. Kolo sa môže dotknúť internetu, keď ide cez sieť, iný ako na slúžiť. Slúžiť dotýka web je chyba. Lopta na internete guľa, ktorá je zasiahnutá do internetu, môže zostať hrať ako súčasť kontaktov 3 gule skupiny. Dotknutie sa lopty cez internet je povolené počas blokovania hráčov nie je povolené narušiť činnosť súpera. Hráč môže viesť svoj obrat cez web po útoku mŕtvice, v prípade, že Koleso dostať do kontaktu s došlo v jeho vlastnom priestore.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *