02 augusta, 2021
11 11 11 AM
Ako zistiť hrať volejbal
História ľadového hokeja
Tenisové predpisy
Aký je proces, ktorý má skončiť zmiešaným bojovníkom bojových umení?
Presne Tak Ako Hrať Futbal
Koncept Volejbalovej Loptovej Hry
Slovensko jednotlivec, ako aj nový líder
Pozadie, ako aj predpisy tenisu
Zoznámte sa s prekvapujúcimi úmrtiami, ku ktorým došlo v MMA
Presne Tak Ako Hrať Futbal
Latest Post
Ako zistiť hrať volejbal História ľadového hokeja Tenisové predpisy Aký je proces, ktorý má skončiť zmiešaným bojovníkom bojových umení? Presne Tak Ako Hrať Futbal Koncept Volejbalovej Loptovej Hry Slovensko jednotlivec, ako aj nový líder Pozadie, ako aj predpisy tenisu Zoznámte sa s prekvapujúcimi úmrtiami, ku ktorým došlo v MMA Presne Tak Ako Hrať Futbal
Zmiešané bojové umenia sú menej nebezpečné, ako si myslíte

Zmiešané bojové umenia sú menej nebezpečné, ako si myslíte

Zmiešané bojové umenia sú menej nebezpečné, ako si myslíteNapriek vzrušujúcej krvi nie je MMA taká nebezpečná ako box. Bez ohľadu na rastúcu mieru záujmu verejnosti o zmiešané bojové umenia tento šport stále trpí útlakom, ako aj obvineniami z toho, že je nebezpečnou úlohou. Ako hovoria niektorí neosvietení, „oblička ľudského kohúta“. Táto organizácia nemusí byť viac nešťastná. Bez toho, aby sa dostali do kvality, že zlé vtáky nemajú slobodnú voľbu zúčastniť sa alebo nie v rinhas (neexistuje žiadny konkurent, ktorý by nechcel byť v ringu, vrátane podpísania povinnosti často), obvinenia zo zmiešaných bojových umení sú väčšinou inšpirované množstvom krvi, ktorá sa v bojoch prerušila.

Pre tých, ktorí majú malý záujem o zvláštnosti MMA, je to desivý scenár. Na základe toho by malo byť veľa nárokov MMA zakázané za to, že sú nebezpečnými športovými aktivitami pre profesionálov. Škrty, ku ktorým dochádza v bitkách zmiešaných bojových umení, nie sú exkluzivitou bojových športov.

Nie je nezvyčajné vidieť futbalových hráčov, ktorí konajú s hlavami obviazanými, aby odvrátili stratu krvi. Holenia týchto profesionálnych športovcov tiež žijú prepichnuté alebo roztrhané zámkami challengersových topánok. Rovnako ako rezy MMA, všetky tieto opuchy sa liečia za pár dní.

Jednotné politiky zmiešaných bojových umení

Jednotné politiky zmiešaných bojových umeníUmožňuje porovnanie s verziami boxu alebo kickboxu. Tieto športy sa vykonávajú len s traumatickými údermi. MMA môže mať prakticky celý boj uskutočnený bez toho, aby sa začalo s štrajkom tohto druhu, pretože bojové pohyby ako jiu-jitsu, zápas a tiež judo sa vo veľkej miere používajú v bojoch MMA.

To znamená, že pády, projekcie, hyperextenzia kĺbov a imobilizácia sú rovnako platné v MMA bez toho, aby sa vyliala osamelá kvapka krvi. Pretože implementácia jednotných politík MMA o niečo viac ako desať rokov späť, jedenásť boxerov už vyhralo stretnutia UFC bez toho, aby zasiahlo osamelý traumatický úder. Ďalším bodom, ktorý nariadenie uprednostňuje konkurenta zmiešaných bojových umení, je skoba, to znamená minúta, keď sa bojovníci spoja. V boxe a kickboxe je bezpečné zakázané. V súčasnej dobe v MMA nie je len legitímne ešte je taktická artifice.

Aj v prípade, že je možné použiť stresujúce štrajku na skoba, zvyčajne tento okamih je zaistená zmeny stopy (tzv bezpečné oplotenie) zamerané na projektovanie súpera na zem alebo udržiavať ho v ochrannom prostredí na mriežke alebo na lanách. Čas stanoviska je navyše ďalším faktorom, ktorý pomáha zmiešaným bojovým umeniam.

Analytická analýza škôd na boxerských tryskách

Analytická analýza škôd na boxerských tryskáchBoje medzi boxermi s veľmi malými skúsenosťami sa hrajú v desiatich kolách po troch minútach (pol hodiny bojov), zatiaľ čo boje s pásmi sa udržiavajú v 12 kolách po troch minútach, čo predstavuje celkovú sumu 36 minút boja. Tento rozdiel je jasný, keď skúmame niektoré čísla. Napríklad záznam pre stresujúce vplyvy zahŕňal jeden pätnásťminútový boj v UFC patrí k americkému welterweight Nick Diaz. V kúzlo proti BJ Penn v októbri 2011, Diaz udrel jeho challenger 178 krát. V boxe sú bežné zápasy, v ktorých bojovníci zažijú viac ako 200 úprimných vplyvov v solitérnom večeri.

Pre porovnanie, mexický bojovník Antonio Margarito bol zastrelený v 474 možnostiach Manny Pacquiao. Stále nie je dostatok času na nesúhlas riadených zmiešaných bojových umení s analytickým vyhodnotením škôd spôsobených boxerom. Neexistuje ani generácia dôchodcov zmiešaných bojových umení-tí, ktorí v súčasnosti odišli do dôchodku, pochádzali z rôznych iných aktivít, ako je kickbox alebo Muay thai, predtým, ako sa presťahovali do zmiešaných bojových umení.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *