02 júna, 2023
11 11 11 AM
Hrať volejbal
Ľadový hokej: sú povolené zápasy?
Rýchle pokyny pre tenis
Box, muay thai a tiež MMA: rozdiely medzi týmito populárnymi bojmi vo fitness centrách
Ukončite videohry Fifa ako aj hry
Volejbalové cvičenia pre nováčikov
Prehľad pre Slovensko: herné, zábavné a zároveň športové aktivity
Taktika zistiť predpokladať vo dvore
Čo je potrebné, aby sa stal špecialistom MMA boxer?
Spoľahnite sa na svoju možnosť
Latest Post
Hrať volejbal Ľadový hokej: sú povolené zápasy? Rýchle pokyny pre tenis Box, muay thai a tiež MMA: rozdiely medzi týmito populárnymi bojmi vo fitness centrách Ukončite videohry Fifa ako aj hry Volejbalové cvičenia pre nováčikov Prehľad pre Slovensko: herné, zábavné a zároveň športové aktivity Taktika zistiť predpokladať vo dvore Čo je potrebné, aby sa stal špecialistom MMA boxer? Spoľahnite sa na svoju možnosť
Zoznámte sa s prekvapujúcimi úmrtiami, ku ktorým došlo v MMA

Zoznámte sa s prekvapujúcimi úmrtiami, ku ktorým došlo v MMA

Zoznámte sa s prekvapujúcimi úmrtiami, ku ktorým došlo v MMAPretože je to hrozný šport, každý predpokladá, že úmrtia na zmiešané bojové umenia pochádzajú z kos a zranení hlavy, však? To však nie je vždy prípad. Medzi rokmi 1981 a 2017 došlo k najmenej 17 úmrtiam predtým, počas boja alebo po ňom. Čo je, ak vezmeme do úvahy profesionálne aj amatérske príležitosti MMA po celom svete. Boli to tí, ktorí zomreli kvôli štrajkom, ktoré dostal do boja, ale iní to bolo kvôli „úplne prirodzenej smrti“. Mal športovec, ktorý zomrel v tréningu, pred bojom a tiež tí, ktorí prišli byť paraplegic. Všetky úmrtia, ako aj takmer smrť MMA. Nižšie sme správu rozdelili na témy, ktoré určite citujú úmrtia, ku ktorým došlo pred bojmi, zdá sa to smiešne, ale skutočne sa to stalo na 3 oslavách.

Dokonca aj medzi nimi bola dehydratácia a tiež ďalšia v tréningu. Potom prichádzajú Amatérske bitky, potom profesionálne. Je potrebné vziať do úvahy, že v UFC nie sú zaznamenané žiadne úmrtia, ktoré sa dnes považujú za najväčšiu súťaž zmiešaných bojových umení na planéte. Napriek tomu existuje bývalý bojovník UFC, ktorý zomrel v boji, avšak v tejto otázke nebol citovaný. Je to preto, že bojoval proti boxu, čo je rôzna variácia MMA.

Zmiešané úmrtia bojových umení, ktoré sa konali pred bojmi

Mohlo by to vyzerať ako niečo príliš hrozné, ale v skutočnosti sa to stalo. Boli tam 3 prípady, keď bojovníci zomreli pred bojmi. Napríklad v roku 2010 zomrel 30-ročný argentínsky Franco Lescano počas tréningu.Už v roku 2013 to bol prelom brazílskeho, nazývaného Leandro Feijoo, ktorý mal 28 rokov. Pri dehydratácii utrpel smrteľnú mozgovú príhodu, aby sa zapojil do Shooto 43.

Zmiešané úmrtia bojových umení, ktoré sa konali pred bojmi

Posledná smrteľnosť, ku ktorej došlo pred bojom, o ktorom máme nápad, bola v roku 2015, keď bola hlavnou postavou Čínsky Yang Jian Bing z 21 rokov. Zažil smrteľnosť v dôsledku kardiopulmonálneho zlyhania v dôsledku znižovania hmotnosti. Úmrtia v MMA v amatérskych bitkách. Keď hovoríme o úmrtiach zmiešaných bojových umení, vedzte, že väčšina z nich sa stala v amatérskych bojoch. To znamená, že neboli špecialistami, rovnako ako regularizarias. Z tohto dôvodu, počiatočné Správa bola Mexičan menom Alfredo Castro Herrera, ktorý bojoval v Tijuana, Mexiko.

Stretol sa s Anjelom Luisom Rodriguezom a pravda sa stala v roku 1981. Potom v roku 1998 zomrel na Ukrajine aj Americký Douglas Dedge, ktorý bojoval vo svete Super Challenge. V roku 2005 to bolo na prelome južnej orientácie menom Lee, v boji, ku ktorému došlo v bare.

Posledná smrť v MMA-Donshay White (Spojené štáty)

Posledná smrť v MMA-Donshay White (Spojené štáty)Posledná smrť v MMA, ktorá má správy, je amatér, rovnako ako sa to stalo v júli 2017. White robil len jeho druhé povolanie bitku, po 2 rokoch prvého boja. Bol 37 rokov a tiež sa zaoberal Ricky Muse počas Hardrock zmiešaných bojových umení 90. V priebehu 2. kola podnikol niekoľko úderov a zrútil sa v skrinke. Zomrel v nemocnici, rovnako ako pri pitve bola umiestnená hypertenzia. Neskôr formálne lekári hovorili o “ hypertenznej chorobe srdca „alebo“ aterosklerotickej“. Úmrtia v MMA v špecializovaných bitkách. V tejto téme poukazujeme na tie úmrtia, ku ktorým došlo počas bojov zmiešaných bojových umení.

Skladajúci sa z, Sme len premýšľať o profesionálnych bojov tu, ako platí pre celosvetové udalosti TEF (celkovo ťažké boj proti) a tiež problém MMA Bitka večer. Celkovo máme 5 úmrtí, ktoré sa budú počítať. Zahŕňajú najmä amerických športovcov, ako to platí so Samom Vasquezom, ktorý informuje jeden z najsmutnejších príbehov všetkých príležitostí MMA na planéte. Posledným bol portugalský jooo Carvalho. 2007-SAM VASQUEZ (USA). Kartel Sam Vasqueza je malý, pretože nedal čas pokračovať v ringu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *